Pożyczka dla lekarzy na otwarcie nowego gabinetu

11 marca 2020by manager@artefakt

Pożyczka dla lekarzy na otwarcie nowego gabinetu

Jak uniezależnić się od państwowej służby zdrowia i otworzyć prywatny gabinet lekarski, gdy brak na to środków finansowych? Rozwiązaniem jest pożyczka inwestycyjna, dzięki której można w prosty i szybki sposób uzyskać potrzebne finansowanie.

Otwarcie gabinetu lekarskiego i związane z tym koszty

Prowadzenie prywatnej praktyki lekarskiej wymaga, by lekarz dysponował odpowiednio przystosowanym pomieszczeniem. Musi ono spełniać wszelkie wymogi techniczne, a ponadto powinno znaleźć się w nim to, co niezbędne do codziennego świadczenia usług – nie tylko akcesoria i wybory medyczne, ale nierzadko również specjalistyczny sprzęt, a także urządzenia oraz artykuły biurowe. Koszty wyposażenia gabinetu lekarskiego powiększą się jeszcze o opłaty związane np. z wynajmem pomieszczenia, opłaceniem ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej czy choćby promocją nowego punktu. Surowe wymogi dotyczące warunków lokalowych oraz wyposażenia wnętrza i szereg opłat powodują, że otwarcie gabinetu lekarskiego to dość duży wydatek. Na szczęście lekarze, którzy nie dysponują własnymi środkami, mogą skorzystać z oferty dobrej firmy pożyczkowej.

Pożyczka dla lekarzy na rozpoczęcie działalności

pożyczka dla lekarzyPokrycie kosztów założenia prywatnego gabinetu umożliwi np. pożyczka inwestycyjna w prywatnej firmie pożyczkowej – co bardzo ważne, początkujący przedsiębiorca będzie mógł przeznaczyć ją na dowolny cel, np. na remont lokalu, zakup aparatury, czy uregulowanie pierwszych należności w US i ZUS-ie. Warto wiedzieć, że o pożyczkę dla lekarzy mogą ubiegać się również osoby, które ze względu na niską zdolność kredytową nie dostaną kredytu w banku lub osoby którym zależy na czasie – firmy pożyczkowe stosują uproszczone procedury, co pozwala do minimum ograniczyć formalności i podjąć decyzję o udzieleniu finansowania nawet w ciągu doby. Dodatkowymi atutami tego rozwiązania są elastyczna umowa oraz wysokie kwoty udzielanych środków.

Brak własnych oszczędności nie przekreśla szans na otwarcie gabinetu lekarskiego. Wystarczy zwrócić się o pomoc do sprawdzonej firmy pożyczkowej, by w prosty sposób zdobyć potrzebne finansowanie.

manager@artefakt

ACTUM FINANSE

Kontakt do nas

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Odpowiemy na każde pytanie. Dodatkowo doradzimy i znajdziemy wspólne rozwiązanie.
Adres
ACTUM Sp. z o.o.
ul. Jagiellońska 39b
70-382 Szczecin
Dane firmy

KRS 0000360723
Regon 320873619
NIP 852-257-60-80
Numer konta:
88 1090 2806 0000 0001 1434 9185

Telefon / E-mail
tel .+48 91 820 11 11
tel. +48 91 820 11 12
info@actum-finanse.pl
Godziny pracy
Pon. - Pt: 08:00 – 16:00