Zakładamy gabinet kosmetyczny – pożyczka na zakup profesjonalnego sprzętu

18 lutego 2020by manager@artefakt

Zakładamy gabinet kosmetyczny – pożyczka na zakup profesjonalnego sprzętu

Otwarcie gabinetu kosmetycznego to inwestycja wymagająca poniesienia wielu kosztów. Jeśli nie dysponujemy własnymi oszczędnościami, możemy skorzystać z zewnętrznego źródła finansowania, jakim jest pożyczka. Dlaczego warto?

Szybka pożyczka dla przedsiębiorców i startupów

Wiele osób planujących założenie własnej firmy staje w obliczu problemu, jakim jest brak środków finansowych. Często nie mogą one liczyć również na pomoc banku, który w restrykcyjny sposób analizuje zdolność kredytową i bazy dłużników, a także wymaga składnia licznych dokumentów. Inaczej wyglądają procedury w prywatnych firmach pożyczkowych, oferujących klientom wiele udogodnień, a tym samych dających większe szanse na otrzymanie potrzebnych środków. Ubiegając się o pozabankową pożyczkę dla przedsiębiorców, wystarczy wypełnić i złożyć wniosek pożyczkowy, na podstawie którego pożyczkodawca podejmuje decyzję o przyznaniu finansowania. Formalności zajmują znacznie mniej czasu niż w banku, klienta nie sprawdza się w bazach dłużników, a jego zdolność kredytowa oceniana jest w mniej restrykcyjny sposób. Zapisy umowy można przed podpisaniem negocjować, by dopasować je do własnych potrzeb.

Na co przeznaczyć środki, czyli pożyczka na zakup sprzętu

pożyczka gabinet kosmetycznyTym, co odróżnia pożyczkę od kredytu bankowego, jest również cel, na jaki przeznaczone będą środki. W przypadku pożyczki jest on dowolny, dlatego środki otrzymane na założenie gabinetu kosmetycznego można zagospodarować na wiele sposobów. Bez wątpienia przydadzą się one na profesjonalne wyposażenia salonu, które często okazuje się najpoważniejszą inwestycją. Specjalistyczne meble (m.in. fotel czy łóżko kosmetyczne, stolik do manicure, taboret kosmetyczny, szafki itp.) oraz aparatura umożliwiająca przeprowadzanie zabiegów stanowią największe wydatki, ale do listy zakupów trzeba dopisać również szereg akcesoriów, dobrych kosmetyków, środków czystości czy elementów wyposażenia recepcji. Dzięki pożyczce na zakup sprzętu – która może opiewać nawet na wysoką kwotę – można pozwolić sobie na wybór niezawodnych produktów wysokiej jakości.

Jeśli przed otwarciem gabinetu kosmetycznego wstrzymuje nas brak środków, warto zwrócić się do sprawdzonej firmy pożyczkowej. W wielu przypadkach oferowane przez nią wsparcie pozwoli na rozpoczęcie oraz rozreklamowanie własnej działalności.

 

manager@artefakt

ACTUM FINANSE

Kontakt do nas

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Odpowiemy na każde pytanie. Dodatkowo doradzimy i znajdziemy wspólne rozwiązanie.
Adres
ACTUM Sp. z o.o.
ul. Jagiellońska 39b
70-382 Szczecin
Dane firmy

KRS 0000360723
Regon 320873619
NIP 852-257-60-80
Numer konta:
88 1090 2806 0000 0001 1434 9185

Telefon / E-mail
tel .+48 91 820 11 11
tel. +48 91 820 11 12
info@actum-finanse.pl
Godziny pracy
Pon. - Pt: 08:00 – 16:00