Czy można wziąć pożyczkę dla firm przez internet?

28 listopada 2019by manager@artefakt

Czy można wziąć pożyczkę dla firm przez internet?

Pożyczka dla firm pod wieloma względami przewyższa kredyt bankowy, a jedną z jej najważniejszych cech są uproszczone formalności – o dodatkowe środki można zawnioskować w dowolnej chwili, wysyłając formularz przez internet. To właśnie na jego podstawie firma pożyczkowa podejmuje decyzję o udzieleniu finansowania.

Pożyczka online – jak to działa?

Rynek pożyczek pozabankowych szczyci się uproszoną do minimum procedurą wnioskowania o finansowanie oraz czasem rozpatrywania wniosku klienta – przeważnie zgodę na przyznanie pożyczki można otrzymać już następnego dnia. Nie inaczej jest w sektorze pożyczek dla przedsiębiorców, dla których w wielu sytuacjach czas ma szczególne znaczenie. To właśnie z myślą o nich powstała pożyczka dla firm online. Aby móc się o nią ubiegać, wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej pożyczkodawcy. Stanowi on najważniejszy, a zarazem jeden z nielicznych dokumentów, składanych przez przedsiębiorcę w firmie pożyczkowej. Wydanie wstępnej zgody na udzielenie środków następuje po analizie zawartych w formularzu informacji.

Pożyczka przez internet – wygoda i oszczędność czasu

pożyczka przez internetGotowy do wypełnienia formularz można pobrać ze strony internetowej pożyczkodawcy w dowolnym momencie i miejscu – wystarczy jedynie urządzenie z dostępem do internetu. Druk liczy zaledwie 2 strony A4 i należy podać w nim tylko najważniejsze dane. Dzięki temu uzupełnienie wniosku zajmuje zaledwie parę minut. Następnie można przesłać go do firmy pożyczkowej mailowo – potem wystarczy już tylko czekać na odpowiedź. Możliwość wnioskowania o pożyczkę online pozwala więc zaoszczędzić czas na osobistych spotkaniach z doradcą oraz dojazdach, na które zajęci prowadzeniem działalności przedsiębiorcy rzadko znajdują wolną chwilę. Dodatkowym plusem jest wygoda – wniosek przez internet można złożyć nawet w weekend, wieczorem, będąc w domu czy delegacji.

Wszystkie formalności związane z przygotowaniem umowy pożyczki można przeprowadzić w sposób elektroniczny. Już tylko na koniec w celu finalizacji umowy będzie konieczna wizyta w siedzibie firmie pożyczkowej i rozmowa z jej doradcą. W większości przypadków przedsiębiorcy, którym zależy na czasie i komforcie, wnioskować o pożyczkę przez internet. Ten sposób komunikacji jest wyrazem szybkiego tempa prowadzonego biznesu oraz dowodem podążania przez firmy pożyczkowe za coraz większymi wymaganiami klientów.

 

manager@artefakt

ACTUM FINANSE

Kontakt do nas

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Odpowiemy na każde pytanie. Dodatkowo doradzimy i znajdziemy wspólne rozwiązanie.
Adres
ACTUM Sp. z o.o.
ul. Jagiellońska 39b
70-382 Szczecin
Dane firmy

KRS 0000360723
Regon 320873619
NIP 852-257-60-80
Numer konta:
88 1090 2806 0000 0001 1434 9185

Telefon / E-mail
tel .+48 91 820 11 11
tel. +48 91 820 11 12
info@actum-finanse.pl
Godziny pracy
Pon. - Pt: 08:00 – 16:00