Wszystko o pożyczce na rozpoczęcie działalności gospodarczej

29 października 2019by manager@artefakt

Wszystko o pożyczce na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Rozpoczęcie działalności gospodarczej jest dobrym sposobem, by uniezależnić się od pracodawcy i osiągnąć własny sukces. W wielu wypadkach brak funduszy może jednak skutecznie zablokować realizację marzenia o założeniu firmy. Rozwiązaniem jest w takiej sytuacji pożyczka na rozpoczęcie działalności.

Pożyczka na działalność gospodarczą – komu jest potrzebna?

Przedsiębiorcy planujący wkroczyć na rynek z własnym biznesem często stają w obliczu problemu, który stanowi brak wystarczających środków finansowych. W zależności od branży mogą być one potrzebne na wyposażenie biura, stanowisk pracy, zakup maszyn i urządzeń, szkolenia, pokrycie bieżących kosztów prowadzenia firmy czy też realizację pierwszych zleceń. Jednym ze sposobów finansowania działalności jest kredyt bankowy – początkującemu przedsiębiorcy może być jednak trudno go uzyskać, szczególnie jeśli nie posiada żadnej historii kredytowej lub bank oceni jego zdolność kredytową na niskim poziomie. Odmowa banku nie oznacza jednak końca marzeń o własnej firmie – osoby, których wnioski o kredyt zostały odrzucone, mogą ubiegać się o dofinansowanie działalności gospodarczej w sprawdzonej firmie pożyczkowej.

Pożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej i jej zalety

pożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczejUzyskanie pożyczki na działalność gospodarczą jest znacznie prostsze niż otrzymanie kredytu w banku. Firma pożyczkowa stosuje uproszczone procedury, a decyzję o przyznaniu środków podejmuje jedynie na podstawie wniosku, bez sprawdzania baz dłużników. Daje to początkującemu przedsiębiorcy znacznie większą szansę na uzyskanie finansowania, a co więcej – zdecydowanie skraca czas potrzebny na uzyskanie środków. Dodatkowo pożyczkobiorca może przeznaczyć otrzymaną kwotę na dowolny cel i ustalić zasady spłacania zadłużenia w wygodny dla siebie sposób, na co pozwala elastyczna umowa.

Pożyczka pozabankowa na działalność gospodarczą stanowi godną uwagi alternatywę dla produktów bankowych. Jeśli zostanie zaciągnięta w rzetelnej firmie, może pomóc nie tylko w uruchomieniu, ale również w pomyślnym rozwoju nowego biznesu.

 

manager@artefakt

ACTUM FINANSE

Kontakt do nas

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Odpowiemy na każde pytanie. Dodatkowo doradzimy i znajdziemy wspólne rozwiązanie.
Adres
ACTUM Sp. z o.o.
ul. Jagiellońska 39b
70-382 Szczecin
Dane firmy

KRS 0000360723
Regon 320873619
NIP 852-257-60-80
Numer konta:
88 1090 2806 0000 0001 1434 9185

Telefon / E-mail
tel .+48 91 820 11 11
tel. +48 91 820 11 12
info@actum-finanse.pl
Godziny pracy
Pon. - Pt: 08:00 – 16:00