Pożyczka dla małego dewelopera

22 października 2019by manager@artefakt

Pożyczka dla małego dewelopera

Każdy przedsiębiorca, także mały deweloper, może znaleźć się w sytuacji, w której będzie potrzebował szybkiego zastrzyku środków finansowych. Niestety nieduże firmy często nie mogą liczyć na finansowanie z banku. Dobrym rozwiązaniem okazuje się wtedy pożyczka pozabankowa.

Kredyt dla dewelopera, ale nie dla każdego

Branża deweloperska jest w szczególnym stopniu zmuszona do korzystania z zewnętrznych źródeł finansowania. Dzieje się tak dlatego, że realizowane przez deweloperów inwestycje wymagają ogromnych nakładów środków finansowych. Deweloperzy o ustabilizowanej pozycji na rynku i mający odpowiednią zdolność kredytową mogą liczyć na kredyt bankowy. Jego uzyskanie wiąże się jednak zawsze z koniecznością dopełnienia licznych formalności, przeprowadzeniem przez bank szczegółowej analizy historii kredytowej firmy oraz jej aktualnej sytuacji finansowej. Oznacza to, że niewielkie przedsiębiorstwo deweloperskie, mające problemy z płynnością finansową lub zadłużone, może mieć duży problem z uzyskaniem kredytu bankowego.

Pożyczka dla dewelopera alternatywą dla kredytu

pożyczka dla małego deweloperaPożyczka hipoteczna w sprawdzonej firmie pożyczkowej stanowi skuteczne wsparcie dla małych firm, także deweloperskich, które potrzebują szybkiego finansowania przy minimum formalności. O pożyczkę zabezpieczoną hipoteką może ubiegać się nawet deweloper o niskiej zdolności kredytowej – przedsiębiorca nie jest sprawdzany w bazach dłużników i nie musi przedstawiać szeregu dokumentów finansowo-dochodowych. Jego wniosek rozpatrywany jest bardzo szybko, bo zaledwie w ciągu jednego dnia roboczego, a pieniądze przelewane na konto zaraz po podpisaniu umowy – cała procedura zajmuje zwykle kilka dni. Otrzymane środki finansowe można przeznaczyć na dowolny cel, np. na dokończenie inwestycji, uregulowanie bieżących zobowiązań czy rozwój firmy.

Hipoteczna pożyczka dla dewelopera pod wieloma względami przewyższa bankowy kredyt deweloperski. Szczególnie polecana jest małym firmom, które dzięki pomocy rzetelnej firmy pożyczkowej mogą realizować swoje projekty i utrzymać się na rynku.

 

manager@artefakt

ACTUM FINANSE

Kontakt do nas

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Odpowiemy na każde pytanie. Dodatkowo doradzimy i znajdziemy wspólne rozwiązanie.
Adres
ACTUM Sp. z o.o.
ul. Jagiellońska 39b
70-382 Szczecin
Dane firmy

KRS 0000360723
Regon 320873619
NIP 852-257-60-80
Numer konta:
88 1090 2806 0000 0001 1434 9185

Telefon / E-mail
tel .+48 91 820 11 11
tel. +48 91 820 11 12
info@actum-finanse.pl
Godziny pracy
Pon. - Pt: 08:00 – 16:00