Jak spłacić zaległości w ZUS i US?

6 listopada 2019by manager@artefakt

Jak spłacić zaległości w ZUS i US?

Nieuregulowane należności w ZUS-ie lub US niosą dla przedsiębiorcy poważne konsekwencje oraz mogą zachwiać płynnością finansową firmy. Gdy zaległości przybywa i brakuje środków finansowych na ich opłacenie, dobrym rozwiązaniem jest pożyczka na spłatę ZUS i US.

Obowiązek opłacania składek

Każdy, kto rozpoczyna działalność gospodarczą, staje się jednocześnie płatnikiem składek w ZUS-ie oraz musi rozliczać się z urzędem skarbowym. Należne opłaty trzeba uiszczać bez względu na ich wysokość oraz sytuację finansową firmy. Wielu przedsiębiorcom comiesięczne zobowiązania spędzają sen z powiek – nawet jeśli firma stawia na rynku pierwsze kroki, nie otrzymała w terminie należności od swoich dłużników czy w danym miesiącu nie wypracowała zysku, składki ubezpieczeniowe oraz podatki i tak trzeba uregulować. Zwłoka w ich opłacaniu wiąże się z m.in. z naliczaniem odsetek, które dodatkowo powiększają dług. Jak szybko przerwać spiralę zadłużenia? Zaległości wobec organów państwowych zwykle uniemożliwiają uzyskanie kredytu bankowego, ale nie przekreślają szansy na pozyskanie środków z pozabankowej firmy pożyczkowej, gdzie pożyczka na spłatę ZUS jest zdecydowanie łatwiej dostępna.

Szybko i bez formalności – jak spłacić zaległości w ZUS i US?

jak spłacić zaległości zus usJeśli dług w ZUS-ie i US jest już duży, warto zastanowić się nad pożyczką pod hipotekę – jej ogromną zaletą jest możliwość przeznaczenia finansowania na dowolny cel, w tym również na uregulowanie bieżących zobowiązań. Pożyczka na spłatę US i ZUS pozwala jednorazowo opłacić zobowiązania, przywraca firmie płynność finansową, umożliwia jej dalsze funkcjonowanie, a także uwiarygodnia ją w oczach kontrahentów. Aby uzyskać pożyczkę, wystarczy złożyć wniosek – jego rozpatrzenie zajmuje zwykle jeden dzień roboczy, a przy pozytywnej decyzji wypłata środków następuje w ciągu kilku dni. Minimum formalności i krótki czas oczekiwania na finansowanie to kluczowe cechy pożyczki na spłatę ZUS i US, dzięki którym przedsiębiorca może szybko uregulować swoje zobowiązania.

Pożyczka na bieżące opłaty stanowi dobry sposób na uniknięcie konsekwencji nieopłaconych składek. Należy jednak pamiętać, by zwrócić się po nią do zaufanej firmy pożyczkowej.

 

manager@artefakt

ACTUM FINANSE

Kontakt do nas

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Odpowiemy na każde pytanie. Dodatkowo doradzimy i znajdziemy wspólne rozwiązanie.
Adres
ACTUM Sp. z o.o.
ul. Jagiellońska 39b
70-382 Szczecin
Dane firmy

KRS 0000360723
Regon 320873619
NIP 852-257-60-80
Numer konta:
88 1090 2806 0000 0001 1434 9185

Telefon / E-mail
tel .+48 91 820 11 11
tel. +48 91 820 11 12
info@actum-finanse.pl
Godziny pracy
Pon. - Pt: 08:00 – 16:00