Pożyczki pod zastaw nieruchomości – dlaczego warto skorzystać z oferty Actum?

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – dlaczego warto skorzystać z oferty Actum?

Jedną z ważniejszych kwestii przy wyborze odpowiedniej firmy pożyczkowej jest bezpieczeństwo. Powinniśmy zdecydować się na kredyt pod zastaw nieruchomości, proponowany przez sprawdzone przedsiębiorstwo, spełniające wymagane kryteria i długo istniejące na rynku. Actum jest firmą, której można zaufać – działa już niemal 15 lat z siedzibą w Szczecinie, przy czym obsługuje klientów z całej Polski. ACTUM znajduje się także w Rejestrze Instytucji Pożyczkowych, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego – trafiają tam wyłącznie firmy, które spełniły ściśle określone kryteria. Ponadto, Actum posiada certyfikat firmy wiarygodnej finansowo, przyznawany przez Biuro Informacji Gospodarczej. Jako profesjonalna instytucja finansowa, Actum wystawia również faktury na wszelkie poniesione przez klienta koszty.

Jasne zasady i elastyczna oferta pożyczki pod zastaw nieruchomości

Actum dba także o jasne zasady i przejrzystość umów dla swoich klientów. Dzięki temu klient zawsze wie, ile dokładnie wynoszą miesięczne raty oraz wszystkie koszty kredytu pod hipotekę lub przewłaszczenia na zabezpieczenie. Zna terminy spłat oraz pozostałe ważne zasady, ujęte w prostej w odbiorze umowie. Dzięki temu skorzystanie z oferty od początku opiera się na jasnych zasadach, a klient dokładnie wie, jak będzie przebiegał proces spłaty. Co więcej, Actum to także elastyczne warunki umowy – klient może negocjować poszczególne jej punkty po otrzymaniu jej wstępnego zapisu, tak aby lepiej dostosować ofertę do swoich potrzeb.

Niskie wymagania i wiele ułatwień dla klientów, pragnących skorzystać z oferty pożyczki pod zastaw w Szczecinie

Oferta Actum jest skierowana do przedsiębiorców – kredyt pod zastaw mieszkania lub innej nieruchomości może zostać zaciągnięty przez osoby fizyczne, prowadzące działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, a także spółki prawa handlowego. Nie trzeba jednak spełniać wielu warunków, a otrzymanie pożyczki pod zastaw w Szczecinie jest o wiele łatwiejsze, niż w przypadku kredytów bankowych.

Zabezpieczeniem kredytu jest nieruchomość – to od jej wartości zależy kwota, jaką można otrzymać w ramach finansowania. W Actum można wziąć pożyczkę pod zastaw:

– mieszkania lub domu,

– działki budowlanej lub rolnej,

– lokalu użytkowego,

– nieruchomości przemysłowej,

– hotelu lub pensjonatu,

– spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu.

Co więcej, pożyczkobiorca nie musi być właścicielem danej nieruchomości w świetle prawa. Wystarczy, że osoby posiadające prawo własności danego obiektu lub działki poręczą pożyczkę oraz wyrażą zgodę na wykorzystanie nieruchomości w roli jej zabezpieczenia. Daje to możliwość skorzystania z finansowania większej ilości osób, tak samo jak fakt, że można w ramach zabezpieczenia wykorzystać również nieruchomość obciążoną kredytem bankowym – warunkiem jest regularne spłacanie należności z tego tytułu.

Minimum formalności przy staraniu się o kredyt pod hipotekę

Actum nie jest firmą, która wymaga stosu dokumentów przy staraniu się o pożyczkę. Formalności zostały ograniczone do minimum – dla wygody klientów, a także by skrócić czas oczekiwania na decyzję o przyznaniu finansowania. Co ważne, klient nie musi dokumentować swoich dochodów – wystarczy jego oświadczenie, które wpisuje się na wniosku pożyczkowym.

Dokumenty, które będą potrzebne, to jedynie:

– wypełniony i podpisany formularz pożyczkowy,

– dokument potwierdzający tożsamość,

– akt notarialny lub inny dokument poświadczający nabycie nieruchomości, mającej stanowić zabezpieczenie kredytu,

– zdjęcia przedstawiające daną nieruchomość,

– w przypadku nieruchomości gruntowych wypis i wyrys z mapy ewidencyjnej.

Dzięki temu żaden klient nie musi spędzać czasu w kolejkach w urzędach, starając się o różnego typu zaświadczenia. Wymagane dokumenty można zebrać w krótkim czasie, co ma znaczenie dla wielu pożyczkobiorców. Pracownik Actum pomoże w skompletowaniu niezbędnych dokumentów.

Krótki czas oczekiwania na decyzję

Pożyczki pod zastaw nieruchomości z Actum to bardzo krótki czas oczekiwania na decyzję. Zdarza się, że zgodę udzielamy już tego samego dnia po otrzymaniu potrzebnych dokumentów – dzięki temu klient może szybko podpisać z nami umowę i otrzymać potrzebne finansowanie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy może sobie pozwolić na długą zwłokę, dlatego nasze usługi realizujemy w możliwie jak najkrótszym czasie.

Korzystając z oferty Actum, można więc szybko i na jasnych, bezpiecznych zasadach otrzymać wysokie finansowanie. Doświadczony zespół pracowników Actum dokłada starań, by klienci mogli w krótkim czasie i bez zbędnych formalności pozyskać pożyczkę pod zastaw nieruchomości.

remigiusz@rekman

ACTUM FINANSE

Kontakt do nas

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Odpowiemy na każde pytanie. Dodatkowo doradzimy i znajdziemy wspólne rozwiązanie.
Adres
ACTUM Sp. z o.o.
ul. Jagiellońska 39b
70-382 Szczecin
Dane firmy

KRS 0000360723
Regon 320873619
NIP 852-257-60-80
Numer konta:
88 1090 2806 0000 0001 1434 9185

Telefon / E-mail
tel .+48 91 820 11 11
tel. +48 91 820 11 12
info@actum-finanse.pl
Godziny pracy
Pon. - Pt: 08:00 – 16:00