10 korzyści dla osób, które zdecydują się na skorzystanie z pożyczki pod zastaw w Szczecinie

10 korzyści dla osób, które zdecydują się na skorzystanie z pożyczki pod zastaw w Szczecinie

Brak opłat wstępnych przed podpisaniem umowy na kredyt pod zastaw nieruchomości

Wiele firm pożyczkowych żąda od klientów opłat wstępnych za samo rozpatrzenie wniosku. Najlepiej unikać takich ofert, mogą bowiem nie być uczciwe. W Actum nie istnieją opłaty wstępne – rozpatrzenie wniosku pożyczkowego jest całkowicie darmowe. Każdy klient może przy tym liczyć na szybką decyzję i odpowiedź w sprawie pożyczki pod zastaw w Szczecinie.

Elastyczna umowa

W Actum dbamy o to, by spełnić oczekiwania naszych klientów. Z tego względu w pierwszej kolejności przesyłamy do klienta wstępną wersję umowy, której warunki może negocjować, aby lepiej dopasować je do swoich potrzeb. Dzięki temu umowa jest nie tylko przejrzysta, ale i indywidualnie dostosowana do wymagań danego pożyczkobiorcy.

Jasne zasady spłaty kredytu pod hipotekę

Pożyczka pod zastaw nieruchomości w Actum to przede wszystkim bardzo jasne zasady spłaty. Klient przed podpisaniem umowy zna wysokość wszystkich rat oraz całościowy koszt zobowiązania. Spłata jest podzielona na równe raty, które należy regulować jedynie raz w miesiącu, w ustalonym terminie. Dzięki temu bardzo łatwo zaplanować swój budżet, uwzględniając w nim spłatę należności.

Minimum formalności

Klient starający się o kredyt pod hipotekę lub przewłaszczenie na ubezpieczenie w Actum nie musi gromadzić stosu dokumentów – formalności zostały bowiem ograniczone do minimum, by ułatwić składanie wniosku pożyczkowego. Nie są potrzebne zaświadczenia dokumentujące dochody pożyczkobiorcy – tego typu informacje wystarczy umieścić w formularzu pożyczkowym. Poza wypełnionym i podpisanym formularzem, potrzebny będzie też dowód tożsamości, akt notarialny (lub inny dokument potwierdzający własność nieruchomości, przeznaczonej na ubezpieczenie pożyczki), zdjęcia nieruchomości oraz, opcjonalnie, wypis i wyrys z mapy ewidencyjnej domu lub działki. Są to dokumenty łatwe do zdobycia, dzięki czemu w krótkim czasie można skompletować wszystko, co jest potrzebne do złożenia wniosku o kredyt pod zastaw mieszkania lub innej nieruchomości.

Szybka decyzja o przyznaniu pożyczki pod zastaw nieruchomości

W przeciwieństwie do pożyczek bankowych, w Actum nie trzeba długo czekać na odpowiedź – w niektórych przypadkach decyzja o przyznaniu pożyczki może zapaść już po jednym dniu od otrzymania niezbędnej dokumentacji. Dzięki temu klient może w krótkim czasie otrzymać potrzebne finansowanie.

Przyjazne zasady

Biorąc kredyt pod hipotekę lub przewłaszczenie na zabezpieczenie w Actum, nie trzeba obawiać się kruczków czy ukrytych opłat. Co więcej, klient może także zrezygnować z umowy do 14 dni od jej zawarcia. Możliwa jest także wcześniejsza spłata należności w dowolnym terminie, bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Bez BIK

Przy pożyczce pod zastaw w Szczecinie nie przekazujemy informacji o zaciągniętym zobowiązaniu do Biura Informacji Kredytowej.

Niskie wymagania odnośnie nieruchomości przeznaczonej na zabezpieczenie

W Actum ułatwiamy klientom możliwość skorzystania z pożyczki. Jej zabezpieczeniem może być mieszkanie lub dom, a także działka budowlana lub rolna, hotel lub pensjonat, lokal użytkowy lub obiekt przemysłowy. Może to być nieruchomość obciążona kredytem bankowym, pod warunkiem, że jej właściciel będzie terminowo spłacał dotyczące jej należności. Aby dodatkowo ułatwić staranie się o pożyczkę, nie wymagamy, by klient był właścicielem nieruchomości w świetle prawa – wystarczy, że osoby posiadające własność poręczą kredyt i wyrażą zgodę na obciążenie hipoteki danego obiektu lub działki.

Zabezpieczenie nieruchomości przy przewłaszczeniu na ubezpieczenie

Jeśli klient weźmie pożyczkę z przewłaszczeniem na zabezpieczenie, wykorzystana przez niego jako zabezpieczenie nieruchomość będzie chroniona przed dalszym obciążaniem lub wszczęciem egzekucji, jeśli właściciel posiada osobistych wierzycieli.

Możliwość uzyskania wysokiego finansowania

Pożyczka pod zastaw mieszkania od Actum to sposób na pozyskanie wysokiej kwoty na dowolny cel. W zaledwie kilka dni można otrzymać spore finansowanie, które można wykorzystać w ramach inwestycji w przedsiębiorstwo, spłatę zadłużeń i egzekucji komorniczych czy w innych ważnych dla firmy działaniach.

Skorzystanie z oferty Actum to wiele korzyści – przejrzyste zasady, jawne koszty, krótki czas oczekiwania i możliwość otrzymania wysokiej sumy na dowolny cel. Warto zdecydować się na sprawdzoną firmę, która od lat spełnia oczekiwania klientów z całego kraju.

remigiusz@rekman

ACTUM FINANSE

Kontakt do nas

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Odpowiemy na każde pytanie. Dodatkowo doradzimy i znajdziemy wspólne rozwiązanie.
Adres
ACTUM Sp. z o.o.
ul. Jagiellońska 39b
70-382 Szczecin
Dane firmy

KRS 0000360723
Regon 320873619
NIP 852-257-60-80
Numer konta:
88 1090 2806 0000 0001 1434 9185

Telefon / E-mail
tel .+48 91 820 11 11
tel. +48 91 820 11 12
info@actum-finanse.pl
Godziny pracy
Pon. - Pt: 08:00 – 16:00