ACTUM od teraz zastrzeżonym znakiem handlowym

ACTUM od teraz zastrzeżonym znakiem handlowym

Z przyjemnością informujemy, że marka ACTUM została objęta prawem ochronnym na znak towarowy przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że korzystają z usług sprawdzonej firmy, zajmującej się pożyczkami pod zastaw nieruchomości, a ACTUM to synonim jasnych zasad i bezpiecznej umowy.

kredyt pod zastaw mieszkania

Kredyt pod zastaw nieruchomości od ACTUM – poznaj bliżej naszą firmę

ACTUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością działa w branży finansowej już od ponad 10 lat – jesteśmy doświadczoną i sprawdzoną firmą, która obsłużyła już tysiące klientów. Naszym głównym polem działania są pożyczki pod zastaw nieruchomości, skierowane do przedsiębiorców – oferujemy kredyt pod hipotekę lub z przewłaszczeniem na zabezpieczenie, zapewniając naszym klientom elastyczne warunki umowy i bardzo przejrzyste zasady. Z nami można uzyskać wysoką kwotę pożyczki przy minimum formalności i krótkim czasie oczekiwania na decyzję – zdarza się nam podpisać umowę już w ciągu 1 dnia od momentu złożenia przez klienta wniosku pożyczkowego. Naszym głównym celem jest zapewnienie klientom rozwiązania przy problemach finansowych, które mogą dotknąć każdego przedsiębiorcę. Choć nasza główna siedziba mieści się w Szczecinie, pożyczki pod zastaw są ofertą skierowaną do klientów z całego kraju.

ACTUM – sprawdzona firma, której możesz zaufać

Działanie w sektorze finansowym wymaga przede wszystkim zaufania klientów. Dokładamy wszelkich starań, by nasza firma była transparentna, a klienci wiedzieli, że mają do czynienia z poważnym przedsiębiorstwem, działającym na rynku od lat. Zastrzeżenie naszego znaku towarowego było kolejnym krokiem na drodze do stworzenia marki przyjaznej klientom.

Funkcjonujemy w Rejestrze Instytucji Pożyczkowych, który jest prowadzony przez Komisję Nadzoru Finansowego – ACTUM Sp. z o. o. została do niego wpisana pod numerem RIP000346. Do Rejestru trafiają wyłącznie firmy pożyczkowe, które spełniają ścisłe kryteria i wymogi KNF, świadczące o pełnym przygotowaniu do świadczenia usług związanych z kredytem pod hipotekę czy stronie internetowej BIG. Zaświadcza on, że firma jest wolna od zadłużeń zgodnie z informacjami najważniejszych w kraju baz danych, jak BIG InfoMonitor, Biuro Informacji Kredytowej czy System Bankowy Rejestr Związku Banków Polskich. Dla naszych klientów jest to informacja, że jesteśmy w stanie pełnić nasze usługi, udzielając pożyczek pod zastaw nieruchomości ze środków własnych.

Jako marka otrzymaliśmy także liczne wyróżnienia, m.in. w X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Gepard Biznesu 2015, organizowanego przez Instytut Europejskiego Biznesu, w VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2015 oraz III edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2015.

ACTUM jest także członkiem Północnej Izby Gospodarczej, czyli największej organizacji tego typu w Polsce, zrzeszającej setki firm z różnych sektorów gospodarki.

Jako firma zajmująca się pożyczkami pod zastaw w Szczecinie, dbamy o lokalną społeczność, wspierając szczeciński sport. Co roku jesteśmy sponsorem Mistrzostw Polski w Submision Wrestling w Szczecinie oraz wspieramy kluby sportowe i szkoły, by pomóc rozwijać się utalentowanym sportowcom z naszego regionu.

Pożyczki pod zastaw mieszkania z ACTUM – postaw na wiarygodną firmę

Dokładamy wszelkich starań, by być dla naszych klientów przyjazną firmą, której zasady działania są jasne. Dbamy o dokumentowanie swojej wiarygodności poprzez liczne certyfikaty i takie kroki, jak zastrzeżenie naszego znaku towarowego. Naszym znakiem rozpoznawczym są elastyczne umowy, niskie wymagania kredytowe oraz skrócone do minimum formalności, pozwalające na znaczne przyspieszenie procesu udzielenia pożyczki.

Nasze pożyczki pod zastaw mieszkania lub innej nieruchomości są przeznaczone na dowolny cel, co pozwala przedsiębiorcom na ich wykorzystanie do spłacenia innych zobowiązań finansowych, np. egzekucji komorniczych, zobowiązań wobec Urzędu Skarbowego czy ZUS-u, chwilówek oraz innych form zadłużenia. Korzystając z usług ACTUM, można otrzymać rozwiązanie wielu palących problemów, z jakimi na co dzień stykają się przedsiębiorcy.

remigiusz@rekman

ACTUM FINANSE

Kontakt do nas

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Odpowiemy na każde pytanie. Dodatkowo doradzimy i znajdziemy wspólne rozwiązanie.
Adres
ACTUM Sp. z o.o.
ul. Jagiellońska 39b
70-382 Szczecin
Dane firmy

KRS 0000360723
Regon 320873619
NIP 852-257-60-80
Numer konta:
88 1090 2806 0000 0001 1434 9185

Telefon / E-mail
tel .+48 91 820 11 11
tel. +48 91 820 11 12
info@actum-finanse.pl
Godziny pracy
Pon. - Pt: 08:00 – 16:00