Z ogromną przyjemnością mogę zarekomendować usługi świadczone przez ACTUM. Profesjonalność, rzetelność, indywidualne podejście do sprawy oraz pomoc przy dokumentach - zdecydowanie polecam ACTUM 

Michał ze Szczecina

W dobie kryzysu,  w 2013r.  firma  "ACTUM" udzieliła nam pożyczki. Cechą tej firmy jest profesjonalność oraz życzliwość.

Alicja ze Stargardu

Na pewno Actum, pomogło mi w problemach finansowych, wiadomo nie darmo, ale uczciwa firma bylem zadowolony, na pewno podejście do klienta super.

Firma transportowa ze Szczecina

Actum spłaciło moją egzekucję komorniczą i hipoteki ZUS. Mogłem spokojnie znaleźć kupca na swój dom, a nie stracić go za połowę wartości.

Mariusz Oborniki

Nie mogliśmy znaleźć pożyczki bo budowa nie była zakończona i dom nie miał jeszcze wszystkich odbiorów, a bank miał tam już hipotekę. Actum pożyczyło pieniądze na dokończenie budowy. Po zakończeniu robót wzięliśmy kredyt konsolidacyjny i spłaciliśmy pożyczkę.

Teresa z Poznania

Tylko Actum zgodziło się wziąć garaż pod zabezpieczenie, a firm małych budowlanych nikt nie chce finansować. Polecam.

Jacek z Międzyzdrojów

Przyznam, że tanie pożyczki to nie są, ale firma uczciwa. Lepiej dobrze przeliczyć, czy biznes się spina.

Spółka z Warszawy

Firma ACTUM pożyczyła nam pieniądze, dzięki czemu mogliśmy dokończyć inwestycję. Polecam.

Firma budowlana z Tarnowa

ACTUM pomogło w spłacie zadłużenia, od początku do końca wszystko zgodnie z umową bez najmniejszych zastrzeżeń. Serdecznie polecam osobom traktującym poważnie swoje zobowiązania.

Robert ze Szczecina


Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.