Kilka słów
o ACTUM FINANSE

Rozumiemy, że każdy przedsiębiorca może czasem potrzebować szybkiego finansowania.

Banki niestety często nie rozumieją tej potrzeby i piętrzą problemy, a pożyczka od osób prywatnych to zwykle duże ryzyko… Dlatego od kilkunastu lat z powodzeniem pomagamy naszym klientom w sfinansowaniu ich potrzeb: rozpoczęciu działalności gospodarczej, dokończeniu inwestycji, spłacie zobowiązań. Każdego klienta traktujemy indywidulanie i jesteśmy gotowi sfinansować każdą potrzebę. Negocjujemy warunki naszych umów, a spłata pożyczki odbywa się w elastyczny, dostosowany do potrzeb klienta sposób. Dodatkowo pomagamy naszym klientom w odzyskaniu ich pieniędzy proponując odkupienie przeterminowanych wierzytelności.

ACTUM to przedsiębiorstwo udzielające kredytów firmowych.
ACTUM to przedsiębiorstwo skupujące wierzytelności.
ACTUM w przypadku szybkich pożyczek dla firm może z powodzeniem konkurować ze wszystkimi instytucjami pożyczkowymi, a czasem nawet z bankami.
ACTUM to nie kolejny pośrednik – udzielamy pożyczki z aktywów spółki.

ACTUM to ludzie to nasi pracownicy, z którymi zawsze można porozmawiać. Umowę prowadzi dedykowana osoba, zatem nie ma problemu z kontaktem telefonicznym lub spotkaniem osobistym.

ACTUM to zgranych zespół, dzięki czemu działamy szybko i solidnie. Bywa, że od złożenia wniosku do realizacji umowy mija 1 dzień!

ACTUM to przedsiębiorstwo, więc rozumiemy potrzeby innych przedsiębiorców i podchodzimy indywidulanie do każdego klienta oraz każdego wyzwania.

ACTUM jest członkiem Północnej Izby Gospodarczej – organizacji powołanej, by chronić i reprezentować interesy zrzeszonych w niej przedsiębiorców. Izba powstała w 1997 roku w Szczecinie i obecnie skupia blisko 1500 firm z Pomorza Zachodniego i Niemiec.

Nasze pożyczki
i dowolny cel przeznaczenia

Nasze pożyczki przeznaczone są na dowolny cel tzn. m.in.:

  • Rozpoczęcie działalności gospodarczej
  • Dokończenie rozpoczętej inwestycji
  • Spłata różnego rodzaju długów, w tym ZUS, US
  • Spłata egzekucji komorniczych
  • Inny dowolny cel, tylko powiedz nam o nim…

Wiarygodność
i transparentność

Jesteśmy sprawdzonym i wiarygodnym partnerem finansowym. Nasi klienci zawsze mogą na nas liczyć i dlatego często wracają z nowymi pomysłami, które finansujemy na dogodnych warunkach.

ACTUM Sp. z o.o. w zakresie wiarygodności finansowej jest certyfikowana przez Biuro Informacji Gospodarczej – aktualność certyfikatu można na bieżąco sprawdzić na stronie: www.big.pl/certyfikat-fwf?nip=8522576080.

Patronami akcji są:

ACTUM Sp. z o.o. była komplementariuszem ACTUM Sp. z o.o. Spółka komandytowa, która została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu (Institute of European Business)  w jubileuszowej  X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Gepard Biznesu 2015, w VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2015 oraz  III edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2015.

ACTUM FINANSE

Kontakt do nas

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Odpowiemy na każde pytanie. Dodatkowo doradzimy i znajdziemy wspólne rozwiązanie.
Adres
ACTUM Sp. z o.o.
ul. Jagiellońska 39b
70-382 Szczecin
Dane firmy

KRS 0000360723
Regon 320873619
NIP 852-257-60-80
Numer konta:
88 1090 2806 0000 0001 1434 9185

Telefon / E-mail
tel .+48 91 820 11 11
tel. +48 91 820 11 12
info@actum-finanse.pl
Godziny pracy
Pon. - Pt: 08:00 – 16:00