ACTUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest profesjonalnie działającą instytucją finansową specjalizującą się w udzielaniu elastycznych pożyczek dla firm – nie jesteśmy kolejnym pośrednikiem. Działamy w branży finansowej już od ponad 10 lat. Firma mieści się w Szczecinie, ale zakresem działania obejmujemy całą Polskę. Podstawową naszą działalnością jest udzielanie pożyczek dla przedsiębiorców, zabezpieczonych nieruchomościami. Działamy zgodnie z wytycznymi Krajowego Nadzoru Finansowego i uzyskaliśmy certyfikat Firma Wiarygodna Finansowo. Nie obawiamy się trudnych spraw, takich jak egzekucje komornicze lub administracyjne. Dla naszych klientów zawsze staramy się znaleźć produkt najlepiej odpowiadający jego potrzebom. Działamy szybko i solidnie, a formalności ograniczamy do minimum – bywa, że udzielamy pożyczki nawet w 1 dzień. Każdy może mieć problemy finansowe, my pomagamy je rozwiązać...

Nasze pożyczki przeznaczone są na dowolny cel tzn. m.in.:

  • Inwestycje
  • Spłata zadłużeń
  • Spłata chwilówek
  • Spłata egzekucji komorniczych
  • Spłata zobowiązań wobec ZUS
  • Spłata egzekucji administracyjnych
  • Spłata zobowiązań wobec Urzędu Skarbowego
  • Inny dowolny cel...

Dodatkowo wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów przygotowaliśmy dodatkowe produkty:

  • Wykup wierzytelności
  • Finansowanie zakupu nieruchomości zadłużonych i z egzekucji komorniczyc

ACTUM Sp. z o.o. jest wpisana pod numerem RIP000346 do Rejestru Instytucji Pożyczkowych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Link do Rejestru Instytucji Pożyczkowych https://www.knf.gov.pl/podmioty/wyszukiwarka_podmiotow#221146.

ACTUM Sp. z o. o. jest członkiem Północnej Izby Gospodarczej – organizacji powołanej, by chronić i reprezentować interesy zrzeszonych w niej przedsiębiorców. Izba powstała w 1997 roku w Szczecinie i obecnie skupia blisko 1500 firm z Pomorza Zachodniego i Niemiec.

ACTUM Sp. z o.o. w zakresie wiarygodności finansowej jest certyfikowana przez Biuro Informacji Gospodarczej – aktualność certyfikatu można na bieżąco sprawdzić na stronie: www.big.pl/certyfikat-fwf?nip=8522576080. Patronami akcji są:

 

ACTUM Sp. z o.o. była komplementariuszem ACTUM Sp. z o.o. Spółka komandytowa, która została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu (Institute of European Business)  w jubileuszowej  X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Gepard Biznesu 2015, w VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2015 oraz  III edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2015. 

 

 

Grupa ACTUM wspiera szczeciński sport i od początku swojej działalności corocznie sponsoruje Mistrzostwa Polski w Submision Wrestling w Szczecinie oraz inne zawody, w których startują szczecińscy sportowcy.

Dane firmy

ACTUM Sp. z o.o.
wpisana do rejestru instytucji pożyczkowych KNF
pod numerem RIP000346
www.actum-finanse.pl
ul. Jagiellońska 39b
70-382 Szczecin

tel. 91/ 820 11 11
tel. 91/ 820 11 12
fax: 48 91 425 07 23

e-mail: biuro@actum-finanse.pl

KRS 0000360723
Regon 320873619
NIP 852-257-60-80

tel

Z dumą wspieramy osoby uprawiające sport

 

 Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.